ARMprindistuudio

TARNE ja TAGASTUS

ARMprint OÜ (“meie” ja “meie”) on (armprint.eu) (“Veebisait”) operaator. Selle veebisaidi kaudu tellimuse esitamisel nõustute allolevate tingimustega. Need on ette nähtud tagamaks, et mõlemad pooled on sellest kokkuleppest teadlikud ja selles kokku leppinud, et vastastikku kaitsta ja seada ootusi meie teenuse suhtes.

LAEVANDUSPOLIITIKA

ÜLDINE

Vastavalt laoseisule. Püüame hoida oma veebisaidil täpset laovarude arvu, kuid juhul kui on laos lahknevusi ja me ei saa ostu sooritamisel kõiki teie esemeid täita, võtame teiega ühendust uurimaks, kas eelistaksite oodata järeltellitud kauba varude lisamist või soovite saada olemasolevad tooted kohe ning puuduvad tooted hiljem.

POSTIKULU

Saatekulud arvutatakse kassas tellimuse objektide kaalu, mõõtmete ja sihtkoha alusel. Saatmise eest makstakse tasu koos ostuga.

See hind on kliendile saatmiskulude lõplik hind.

LÄHETUSAEG

Tellimused saadetakse tavaliselt 2 tööpäeva jooksul pärast tellimuse tasumist

Meie ladu töötab esmaspäevast reedeni (09: 00-17: 00 GMT +3), välja arvatud riiklikel pühadel, millal ladu on suletud.

TARNEAADRESSI MUUTMINE

Saame tarneaadressi muuta igal ajal enne tellimuse pakendamist. Tarneaadressi muutmiseks võtke meiega ühendust alloleva emaili teel.

Tooted otsas

Kui mõni toode on otsas, ootame enne tellimuse saatmist, millal toode saadaval on. Tellimuses olevad tooted reserveeritakse, kuni me seda üksust ootame.

TARNEAEG ÜLETAB PROGNOOSI

Kui tarneaeg võtab prognoositust kauem, võtke meiega ühendust, et saaksime uurida situatsiooni.

SAADETISE JÄLGIMINE

Saatmisel saavad kliendid jälgimislingi, kust nad saavad jälgida oma saadetise edenemist lähtuvalt saatmisteenuse pakkutud värskendustest.

SAATMISEL KAHJUSTATUD PAKKID

Kui leiate, et pakk on saatmisel kahjustatud, siis võtke kahjustatud pakendist võimalusel foto ja võtke meiega ühendust, et saaksime alustada uurimist.

KOHUSTUSED JA MAKSUD

Müügimaks

Veebilehel kuvatud kauba hinnale on juba lisatud müügimaks

Tollimaksud ja kohustused

Rahvusvaheliste saadetiste puhul on võimalus, et tuleb kliendil maksta vastavad tollimaksud ja kohustused tootega paki sihtriiki saabumisel. Kohustus ja hind varieerub riigiti, seetõttu palume teid teadvustama end võimalikest kuludest enne meie veebilehelt tellimuse esitamist.

Kui keeldute sihtriiki saabumisel tollimaksude ja kohustuste tasumisest, kaupa ei tagastata.

Tühistamised

Kui muudate meelt enne tellimuse kättesaamist, võime tühistusi aktsepteerida ainult juhul, kui kaup pole veel pakendatud.

Vigastatud või transiidil kadunud paki menetlemine

Korraldame asenduse saatmise niipea, kui uurimisprotsess on lõpule viidud.

Kasutajatugi

Kõigi klienditeenindusega seotud päringute korral võtke meiega ühendust aadressil info@armprint.eu

TagastamisreeglidÜLDINE

Tagastamisõiguse säilitamiseks peate meile avalduse saatma 14 päeva jooksul pärast toote kättesaamist. Tagastamistaotluse tõendamiseks on soovitatav säilitada taotluse koopia. Vastuvõetud kaupu aktsepteerime ainult nende originaalses müüdavas seisukorras – kasutamata, vajaduse korral koos originaalsiltide ning pakenditega. Kauba olemuse, omaduste ja toimimise kindlakstegemiseks peaks tarbija kaupa käsitsema ja kasutama ainult samal viisil, nagu tarbijal oleks tavaliselt lubatud ostukohas teha. Pärast pakendi avamist ei aktsepteerita ujumis- ja aluspesu tagastamist. Pange tähele, et peate toote tagastama 14 päeva jooksul pärast meile avalduse saatmist! Kõik tagasisaatmiskulud tasub klient.

Kahjustatud toode

Kõik valesti trükitud / kahjustatud / defektsete esemete pretensioonid tuleb esitada 4 nädala jooksul pärast toote kättesaamist.

Transpordilt kaduma läinud pakkide puhul tuleb kõik pretensioonid esitada hiljemalt 4 nädalat pärast eeldatavat kohaletoimetamise kuupäeva. Nõuded, mida peetakse meie veaks, kaetakse meie arvelt.

Tagastamiseks, peab teie ese olema kasutamata ja samas seisukorras, nagu selle saite.

Teie kaup peab olema originaalpakendis.

VALE AADRESS

Kui esitate aadressi, mida kuller peab ebapiisavaks, tagastatakse saadetis meie asutusse. Te vastutate uuestisaatmise kulude eest, kui oleme teiega korrektse aadressi kinnitanud.

VÄLJASTAMATA

Saadetised, millele ei tulda järgi, tagastatakse meie tehasesse ja vastutate ise uuestisaatmise kulude eest.

SAATMINE

Te vastutate ise uuestisaatmise kulude ning kauba tagastamise kulude eest. Saatmiskulusid ei hüvitata.

Tagasimakse korral arvestatakse tagastuskulud tagasi teie tagasimaksest.

VÕTA MEIEGA ÜHENDUST

Kui teil on oma kauba tagastamise kohta küsimusi, võtke meiega ühendust aadressil info@armprint.eu

Teeme sulle meelitava pakkumise!