ARMprindistuudio

Teenused

Pakume laia valikut teenuseid ning aitame leide just teile sobiva lahenduse.

DIGITRÜKK

DTG direct-to-garment on kujutise riidele kandmise meetod, mis hõlmab otsest printimist ilma vahepildita kõige kaasaegsem tekstiili trükkimise tehnoloogia. DTG printer prindib pildi spetsiaalse tindiga otse kangale. Pilt on pehme, “hingab” ja talub rohkem kui 60 pesemist ilma olulise kvaliteedi kadumiseta, kuna värvid muutuvad sõna otseses mõttes kanga osaks. T-särkide digitaalseks printimiseks kasutatakse väga keskkonnasõbralikke veepõhiseid tinte (DuPont textile pigmenttint). Pakume mis tahes pildi printimist meeste ja naiste T-särkidele, raglanitele, dressipluusidele. Individuaalne disain igale kliendile.

Eelised teiste meetodite ees
• Optiline eraldusvõime kuni 2880 * 1440 dpi
• Detailide tase on palju kõrgem kui termosiire ja siiditrükk (siiditrükk)
• Sellel tehnoloogial on kõik digitaalse printimise eelised: väikeste jooksude madal hind, kiirus, paindlikkus paigutuse muutmisel koopiatelt koopiatele
• Pilt talub rohkem kui 60 pesemist ilma olulise kvaliteedi kadumiseta, kuna polümeriseeritud värvid muutuvad sõna otseses mõttes kanga osaks
• Saadaval on eriefektid, eelkõige läige ja siledad gradientid, mida ei saa näiteks siiditrükiga printida.

TERMOTRÜKK

Termotrükk on meetod, millega kõrge temperatuuri mõjul kile, kummi jms. materjalist lõigatud kujutis viiakse erinevatele pindadele. Termotrükk on kiiresti arenev tehnoloogia, mida kasutatakse laialdaselt erinevates trükikodades T-särkidele ja muudele tekstiilesemetele trüki pealekandmiseks. Kuigi kasutame tööstuses Malfini särke, võime kanda disaini ka teie enda t-särgile. Puuvilla kogus materjalis peab olema vähemalt 80%.

Termotrüki peamised eelised on:
• Disain on kangast lahutamatu.
• Kujutis ei kahjustu isegi masinpesuga (kuni 80°C)
• Võimalus toota nii ühes eksemplaris, kui ka hulgina
• Kõrge pealekandmise kvaliteet tänu kile lõikemasina täpsusele.
• Väike ajainvesteering: Disaini väljalõikamine ja paigutamine kangale võtab aega umbes minut. Elemendi fikseerimine kuumapressiga – 8sek.

HULGIPAKKUMINE

Hulgimüük – tänu “bränditud” T-särkidele ja erinevatele suveniiridele suurendame teie ettevõtte tuntust 30%. Teenige rohkem tõestatud meetoditega, mis edendavad edu. Oma töös kasutame mitmesuguseid trükitehnikaid – digitrükk. termotrükk. Kogenud spetsialistid, oma ala meistrid jälgivad regulaarselt uudsusi trükiturul riietele printimiseks ja rakendavad neid oma praktikas. Asume Tallinnas kesklinna lähedal, mis on klientidele väga mugavaks asukohaks. Tellimuse täitmine võib võtta alates 30 minutit, sõltuvalt mahust.

Anna teada oma soovist!

Sõltumata projektist ja selle raskusest, aitame leida optimaalse lahenduse.